Oude Blaricumse tradities...

...in een nieuw jasje
Gedurende de afgelopen 80 jaar zijn er bij de Kermisweekactiviteiten af en toe aanpassingen nodig geweest in de programmering om aansluiting te houden bij de wensen van deelnemers en bezoekers. Dit jaar veranderde er ook iets. De keuring van de versierde aanspanningen die altijd op de maandagmorgen op het Oranjeweitje plaatsvond, verhuisde naar de maandagmiddag op de Kerklaan. De eerste conclusie is dat het een zeer succesvolle middag was. Natuurlijk zullen we in de nabespreking alle punten doornemen die wellicht verbeterd kunnen worden. We houden u op de hoogte. 

Door aangepaste wetgeving veranderde er dit jaar nog iets: Tijdens de kermisweek was het gebruik van glaswerk niet toegestaan! Alle dranken werden geschonken in plastic bekers. Ook het meenemen van glazen flessen en metaal bestek was niet toegestaan. Het werd dus 'Proost in Plastic'!