Uitslagen Kermisweek 2017

• Zaterdagochtend 19 augustus 2017
Ongezadeld ringsteken Pony’s
1. Anne Jet Dorsser
2. Merel van den Engel
3. Solance Kroeskamp
Bestgaande pony
Marie Louise Kuilenburg met Monica

Ongezadeld ringsteken Paarden
1. Manoek Schuurman
2. Aske van Eijden
3. Aïmee Bollebakker
Bestgaande paard
Michelle Snel met Winnetou

• Zaterdagmiddag 19 augustus 2017
'Lol met je knol'
1. Sanne Post, Eline Geurs, Jeroen Post en Daan Wolthuis
2. Lisanne Klaver, Tjalline Schoenmaker, Suze Faber en Samantha Voorneveld
3. Iris van den Bergh, Imke van Eijden, Solance Kroeskamp en Merel van den Engel
Winnaars themaprijzen
Iris van den Bergh, Cheyenna Jansen en Ron van Keulen

Kermisvoetbaltoernooi
  1. Lucky BVV
  2. Sterren Ensemble
  3. Bijvanck 2
  4. Bijvanck 1
  5. Team Feria
  6. Het Pleintje
  7. Oude Dorp
  8. AH Blaricum
  9. LTV de Bijvanck
10. FC Pillie
11. Oud AH Blaricum
12. Blaricums Kwartiertje
Gerbe van der Woude beker (sportiviteitsprijs)
Bijvanck 1
Topschutterstrofee
Donovan Bock (Sterren Ensemble)
Minst gepasseerde keeper
Robin Saarberg (Lucky BVV)

• Zondag 20 augustus 2017
Keuring versierde fietsjes
Categorie 0 t/m 5 jaar:
1. Julian van der Wild (5 jr): Triceratops
2. Aniek Eijpe (5 jr): Ridder met paard
3. Lucas en Sarah Lans (1,5 jr): Bumba Twins
Categorie 6 t/m 12 jaar:    
1. Timor Rigter (6 jr): Willem Alexander/volkslied
2. Thomas Duin (7 jr): Indiaan op paard
3. Jill de Gooijer (6 jr): Prinses

Vossenjacht Solexen 2017
Originaliteitsprijs - Bert Smit wisselbokaal
1. Circus BELLY
2. Poedel Circus
3. Mobile bel Circus
Winnaars Vossenjacht 2017 - Haarstudio 5 wisselbokaal
Circus BELLY
HG beker
Hendrik Greefkes

• Maandag 21 augustus 2017
Keuring versierde aanspanningen PONY’S
Bloemversiering - Cor Vos beker       
1. Theo Makker en Joke Witte
2. Eline Geurs en Sanne Post
Originaliteit - Gerard Raven Trofee   
1. Anton en Iris van den Bergh
2. Anoeska Majoor en Erwina van Beurden
3. Anne en Lotte Steenbeek                           
Landbouwstijl       
1. Reika Wiggerts en Irene Elbers
2. Sterre Lanphen en Manou Vermeulen
Meest smaakvolle combinatie - Aty Lindeman trofee        
Theo Makker en Joke Witte
    
Keuring versierde aanspanningen PAARDEN
Bloemversiering - Oranje Vereniging Blaricum beker   
1. Rob Wiggerts en Bruno Splint
2. Willem de Gooijer en Jacqueline van Eijden
Originaliteit - Piet Boersen Trofee       
1. Jan de Jong en Elaine Rieder
2. Jeroen Post en Femke Halsema
3. Michou van Eijden en Melleen Aske         
Landbouwstijl        
1. Nicode Jong en Miriam van ‘t Klooster
2. Ron en Tessa van Keulen
Meest smaakvolle combinatie       
Rob Wiggerts en Bruno Splint
 
• Maandagmiddag 21 augustus 2017
Ringsteken aanspanningen PONY’S  
Jurgen Krijnen beker         
1. Anne Jet en Rosa van Dorsser
2. Anne en Lotte Steenbeek
3. Theo Makker en Joke Witte
Bestgaande pony    
Kim Bakker met het span Rossie en Marco
    
Ringsteken met transport/bakfietsen
1. Koos Greefkes en Sylvana Krijnen
2. Jort de Graaf, Mike Rigter en Iris Faber
3. Lonneke de Boer en Monique van Eijden
Meest originele combinatie - Klaas Vos Trofee        
Jimmy van Riet, Toon v d Zwaan, Wouter v d Zwaan en Laurens Kaarsgaren

Ringsteken aanspanningen PAARDEN
Jurgen Krijnen beker
1. Jan de Jong en Elaine Rieder
2. Nico de Jong en Miriam van ‘t Klooster
3. Willem de Gooijer en Jaqueline van Eijden
Bestgaande paard - Frans Elbers Trofee  
Bud de Gooijer met Alwin  

• Woensdagmiddag: 23 augustus 2017
Touwtrekken
Heren, Gebroeders v.d. Heiden beker              
1. Brouwer Grond- en Sloopwerken
2. De Stippen
3. De Poedels
Dames, RABO beker
1. De Blonde Trekkers
2. De Jonge Bulldozers
3. Onnozel Zooitje
Originaliteitsprijs - Peter Smit bokaal
De Jonge Bulldozers

Handicaprace
Frans Ruijter bokaal
1. Fleur Bollebakker en Timo Kroeze, 119 punten
2. Nathalie Gorter en Bas Steenbeek, 144 punten
3. Magdalena Fabisiewicz en Frank de Winter, 148 punten
« Foto's Kermisweek 2017