Uitslagen Kermisweek 2018

• Zaterdag 18 augustus 2018
Ringsteken ongezadelde pony’s
Gerard Raven Trofee
1. Anne Jet van Dorsser
2. Andrea Berland
3. Lianne Schaapherder
Bestgaande pony
Sterre Lanphen met Aladdin

Ongezadeld ringsteken paarden
Piet Boersen Trofee
1. Aimee Bollebakker
2. Evelien de Gooijer
3. Manouk Schuurman
Bestgaande paard
Robin van der Weiden met Alwin

• Zaterdagmiddag 18 augustus 2018
Kermis Voetbaltoernooi
 
1. Bijvanck 2
  2. Lucky BVV
  3. Bijvanck 1
  4. FC Pillie
  5. Biercelona
  6. Oude Dorp
  7. LTV de Bijvanck
  8. AH Blaricum 1
  9. Het Pleintje
10. De Blaricumse Studenten
11. AH Blaricum 2
12. Blaricumse Kwartiertje
Topscorer
Ido Musse (Bijvanck 1)
Minst gepasseerde keeper
Remy van den Brink (Lucky BVV)
Winnaar Gerbe van de Woude beker
Oude Dorp

'Lol met je knol'

Spellen waren: 
Doelpunt schieten met de grote bal, estafette rijden en ballengooien op Bekende Blariummers
Winnaars groep
1. Sanne Post, Eline Geurs, Fay van Veen, Sara van Kouwen
2. Marie-Louise van Kuilenburg, Joelle de Gooijer, Merel van Munster en Morgen van Munster
3. Ymke van Eijden, Deanne Fokker, Sterre Lanphen en Stéphanie Troeder.
Extra prijs voor originaliteit
Team van de Prins en zijn Prinsessen; Pascal Brouwer, Charlotte Brouwer, Juul Willemsen en Ina Zwanikken.

• Zondag 19 augustus 2018
Versierde fietsjes
Categorie 0 t/m 5 jaar
1. Eva Eijpe / Prinses met kasteel
2. Tim Dijkman / Tim´s garage
3. Lin Walraven / Eenhoorn
Categorie 6 t/m 12 jaar
1. Anniek Eype
2. Sarah Mulder
3. Djell de Gooijer

Vossenjacht Solexen 2018
Originaliteitsprijs - Bert Smit wisselbokaal
1. Blaricum De Musical
2. Grease Blaricum
3. All Stars
Winnaars Vossenjacht 2018 - Haarstudio 5 wisselbokaal
Grease Blaricum

• Maandag 20 augustus 2018
Keuring versierde aanspanningen PONY’S
Cor Vos beker       
1. Fleur Bos en Iris van den Bergh
2. Caroline Brouwer en.Pascal
3. Michou van Eijden en Melle
Aanmoedigingsprijs Bloemversiering - Aty Lindeman trofee        
Marjolein Waarlé en Anouk van Beek
    
Keuring versierde aanspanningen PAARDEN
Bloemversiering - Oranje Vereniging Blaricum beker   
1. Anne en Lotte Steenbeek
2. Wim Blom en Marieke Bia
3. Nico de Jong en Miriam Van Klooster
4. Stef Bon en Jan van Kuilenburg
5. Joelle de Gooijer en Elaine Rieder
Aanmoedigingsprijs Bloemversiering      
Jacqueline van Eijden en Wim de Gooijer

Ringsteken aanspanningen Pony's
Jurgen Krijnen beker
1. Marjolein Waarlé en Anouk van Beek
2. Fleur Bos en Iris van den Bergh
3. Merel van Munster en Morgan
Bestgaande pony
Marjolein Waarlé met Ferrol

Ringsteken aanspanningen Paarden
Jurgen Krijnen Beker
1. Eline Geurs en Sanne Post
2. Sterre Lanphen en Merel
3. Marcel de Bree en Blaricum Pride
Bestgaande paard / Frans Elbers Trofee
Bud de Gooijer met Alwin

• Woensdag 22 augustus 2018
Handicaprace
1. Belinda en Camiel Groenestein
2. Vreya Burgers en Peter Duin
3. Berliene de Jong en René Hagel

Touwtrekken dames

1. Ogen dicht en gaan
2. De Blonde Trekkers
3. De jonge Bulldosers

Touwtrekken heren

1. De ploeg met de lange naam die niet op de beker past
2. All Stars
3. Blaricum Ontspannen
« Oude Blaricumse tradities...