Vossenjacht voor Solexen 2019

Na het succes van het thema ‘Musicals’ van vorig jaar, waar we verschillende hoogstaande acts mochten aanschouwen, is het thema van de Vossenjacht voor Solexen dit jaar: ‘Blaricumse kermis, 60 jaar door de jaren heen’.
We kijken nu al uit naar de mooie combinaties waarmee de verschillende rivaliserende groepen mee voor de dag zullen komen op zondag 18 augustus.
Vooraf inschrijven via het inschrijfformulier is noodzakelijk!

Voor deelname aan de Vossenjacht kunt u onderaan deze pagina het inschrijfformulier downloaden.
Inschrijven uiterlijk vóór 4 augustus. Het ondertekende inschrijfformulier inleveren bij: Marian Post-Bakker, Eerste Molenweg 4, 1261 TD Blaricum of via e-mail: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Niet op tijd ingeschreven; geen deelname mogelijk.

De Oranje Vereniging dringt er bij de deelnemers van de Vossenjacht met klem op aan geen alcohol te gebruiken tijdens de toertocht van de Vossenjacht. Denk aan de veiligheid van anderen en aan die van uzelf.