Sinterklaasintocht 2018

Op zaterdag 24 november 2018 komt Sinterklaas weer in Blaricum aan, vergezeld door heel veel grapjespieten, danspieten en een vrolijke pietenband.
De feestelijke stoet arriveert om 12.00 uur in de Bijvanck (Malbak) en om 15.00 uur in het Oude Dorp (Muziektent).


Dus alle Blaricumse kinderen kunnen Sinterklaas een handje geven als hij 's morgens de Bijvanck en ’s middags het Oude Dorp met een bezoek vereerd. De beide optochten worden begeleid door ruiters onder leiding van Dorine Borgers. We hopen dat er heel veel kinderen langs de route staan om Sinterklaas te begroeten en als je wilt kun je met de stoet meelopen.

Voorprogramma met zang- en danspietjes.
Op beide locaties is een voorprogramma met een optreden van de pieten en van Dansgroep Laresz.

Bij de Malbak vanaf 11.30 uur en bij de Muziektent vanaf 14.30 uur.
 
Gratis ballon en meelopen in de feestelijke optocht?
Dit kan door aan te sluiten op één van de volgende locaties waar ook ballonnen* zullen worden uitgedeeld:
- om 11.15 uur in de Bijvanck bij de speeltuin (touwencircus) aan de Hoofdweg
- om 14.15 uur in het Oude Dorp bij de Kruiskuil (hoek Kerklaan / Brinklaan / Dorpsstraat).
*De (100% biologisch afbreekbare) ballon die wij uitdelen bevat geen helium maar lucht.

Routes intochten
Route Blaricum Bijvanck: start 11.45 uur vanaf de Bijvanckschool (KBS) Levensboom, linksaf Hoofdweg, (kinderen sluiten hier aan in de stoet) linksaf Forellenpad, gaat over in Baars, gaat over in Snoek, linksaf op Snoek, rechtdoor onder Wetering door, linksaf Viersloot, Uilenbord, de Noord (op de weg!!!), linksaf over het parkeerterrein achter flat winkelcentrum, over heuvel, (LET OP HIER STAAN PAALTJES) en dan lopend naar Malbakplein. Aankomst 12.00 uur.
 
Route Blaricum oude dorp: start 14.35 uur vanaf SDS linksaf Schapendrift, rechtsaf Stachouwerweg, linksaf Franse Pad, rechtsaf Brinklaan (kinderen sluiten hier aan in de stoet) af tot aan muziektent. Aankomst 15.00 uur.

Sinterklaasintocht 2017 »