Alle uitslagen Kermisweek 2022

• Zaterdag 20 augustus 2022
Ringsteken ongezadelde PONY'S
In totaal deden er 20 pony's mee.
19 meisjes en 1 jongen.

Gerard Raven Trofee
1. Michou van Eijden met Fay
2. Johanna van Beurden met Marron
3. Ymke van Eijden met Popper
Schoonste galop:
Esmee de Vries met Elduk.

Ongezadeld ringsteken PAARDEN
In totaal deden er 16 paarden mee.
Allemaal dames.

Piet Boersen Trofee
1. Joëlle de Gooijer met Alwin
2. Merel van de Engel met Party
3. Emma Wolff met Aviva
Schoonste Galop:
Amber Arends met Trensjellie

• Zaterdagmiddag 20 augustus 2022
Kermis Voetbaltoernooi
  1. “fietsenstalling" Zwaluwenweg
  2. FC Linksbuitenadem
  3. Bijvanck
  4. Het pleintje
  5. LTV de Bijvanck Dorst
  6. Lucky BVV
  7. Niet zo lucky BVV
  8. Fc Pillie
  9. Fc Biercelona
10. fc stalletje
11. LTV de Bijvanck Nooit genoeg
12. AH Blaricum
13. Kozaki
14. Blaricumse kwartiertje
15. Team Kansloos
16. Oude Dorp
17. De groentjes
18. De rode bolletjes

Schutters trofee
Mike Berkholst - LTV de Bijvanck Dorst
Minst gepasseerde doelman trofee
Toon Dijkstra - FC Biercelona
Winnaar Gerbe van de Woude Cup
De rode bolletjes

• Zondag 21 augustus 2022
Versierde fietsjes
Categorie 0 t/m 5 jaar
1. Pepijn: als piraat op zijn piratenfiets.
Categorie 6 t/m 12 jaar
1. Eva Eijpe: sterren en planeten fiets

2. Jasmijn Gerritsen: kunstfiets

3. Jackie de Schepper: tankfiets

Solexen Vossenjacht 2022
Bert Smit wisselbokaal (mooiste uitbeelding van het thema)
1. De Blaricumse stratenmakers
Winnaars Vossenjacht 2022 - Haarstudio 5 wisselbokaal
1. Le Coultre Airways

• Maandag 22 augustus 2022
Keuring versierde aanspanningen JEUGD
Cor Vos beker       
1. Bert Borsen
2. Tijmen Wiggerts
3. Ymke van Eijden
    
Keuring versierde aanspanningen SENIOREN
Bloemversiering - Oranje Vereniging Blaricum beker   
1. Willem de Gooijer
2. Joëlle de Gooijer
3. Martine van Duin
4. Cor Wiggerts
5. Bud de Gooijer  

Ringsteken aanspanningen JEUGD
Jurgen Krijnen beker
1. Erwina van Beurden en Emma
2. abinnen van der Bellen en Luna
3. Meike van Wijk en Kalai Pol
Schoonste draf: Jeroen Post

Ringsteken aanspanningen SENIOREN
Jurgen Krijnen Beker
1. Sanne en Tessa Post
2. Sterre Lanphen en Reika Wiggerts
3. Mikayla en Cheyenna van Eck
Schoonste draf/ Frans Elbers Trofee
Peter Post

Ringsteken met bak- en transportfietsen
1. Emma Lanphen en Cynthia Eggenkamp
2. Florence Huurman en Mieke Lorier
3. Anne Steenbeek en Belinda Groenestein.
Meest originele combinatie/ ‘Klaas Vos Trofee’
Het team met: Jurgen Krijnen, Joey Groenestein, Demian van Loo, Frank en Meno Kaarsgaren, Michel van Klooster, Tamara Bon.

• Woensdag 24 augustus 2022
Volksspelen Touwtrekken HEREN
‘Gebroeders Van der Heiden beker’

1. Rossenberg Mechanisatie
2. De ploeg met de lange naam die niet op de beker past
3. All Stars

Touwtrekken DAMES
‘Stal Nooitgedacht beker’

1. All Stars Ladies
2. De Bulldosers
3. Pary Pullers

Originaliteitsprijs Touwtrekken / Peter Smit Bokaal
Boeren Barbies Blaricum

Handicaprace
Frans Ruijter bokaal

1. Tessa Post en Marin van Eijk
2. Carolien Ruijter en Gijs van de Weerd
3. Lynn van Latum en Koen Brave

Huisregels OVB Kermisweek »