Geen kermis dit jaar

UPDATE 14 JULI
Blaricumse Kermisweek 2021 afgelast

Helaas heeft de Oranje Vereniging Blaricum i.v.m. de huidige ontwikkelingen en maatregelen rondom het Coronavirus moeten besluiten dat de activiteiten die gewoonlijk door ons worden georganiseerd tijdens de Blaricumse Kermisweek, niet kunnen plaatsvinden. Ook de kermis zelf is afgelast. De Blaricumse Kermisweek 2021 zou plaatsvinden van 14 t/m 18 augustus.

Mochten de maatregelen voor die tijd versoepelen dan zullen wij bekijken of er nog iets op zeer korte termijn valt te organiseren.

Blijf, ondanks deze tegenslag, onze vereniging steunen zodat we ons kunnen focussen op volgend jaar en er dan een onvergetelijk mooie Blaricumse Kermisweek 2022 kan plaatsvinden.

Wij wensen iedereen een mooie zomer. Blijf gezond en houd je aan de regels!

Bestuur Oranje Vereniging Blaricum