Live Bands in het centrum

Live muziek bij de muziektent met veel ‘gouwe ouwe’ uit de 60-er, 70-er en 80-er jaren.

12.00 - 13.30 uur  The Bears
13.30 - 14.15 uur  Niels Proost
14.30 - 16.00 uur  Sweet June
16.00 - 17.00 uur  Niels Proost

 
OVB bands 2018 

The Bears spelen knapperige poprock. Het repertoire gaat van Countryrock tot Rhythm & Blues met alles wat er tussen zit. De setlijst bevat nummers van onder andere The Beatles, Paul McCartney, The Eagles, Joe Cocker en CCR.

Niels Proost is tot nu toe vooral bekend van lokale optredens in 't Gooi en in het midden van het land. Niels zingt tijdens zijn optredens een mix van nummers van diverse Top 40 artiesten. Denk hierbij aan artiesten als Nielson, Bruno Mars, Marco Borsato en Jason Mraz.

Sweet June is een band uit 't Gooi en omstreken en bestaat uit 5 leden. Zij spelen muziek vanaf de jaren 70 tot het heden. Kortom een band voor jong en ouder die je gewoon een keer moet horen en zien!